pawel krupinski - Paweł Krupiński

Paweł Krupiński

Ukończyłem studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Aktualnie realizuję szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie integratywnym akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami chorymi somatycznie, jak i psychicznie. Odbywałem wolontariaty i staże na oddziałach rehabilitacji neurologicznej oraz psychiatrycznym. Miałem okazję pracować z osobami pozbawionymi wolności oraz uczestniczyć w ich powrocie do społeczeństwa i procesie readaptacji. Obecnie jestem zatrudniony w przyszpitalnej poradni zdrowia psychicznego.

W pracy liczy się dla mnie przede wszystkim indywidualne podejście do każdej osoby i nastawienie na stworzenie przestrzeni do swobodnej ekspresji emocji i przemyśleń. Podejście integratywne, w którym się szkolę, pozwala na dostosowanie szerokiego wachlarza metod do indywidualnych potrzeb pacjenta. Równie istotne, jak nastawienie na empatyczne dostrojenie do pacjenta jest dla mnie przestrzeganie zasad kodeksu etyki psychologa PTP.
Zapraszam

natalia zolotawina - Natalia Zolotawina

Natalia Zolotawina

W swojej pracy wychodzę z założenia, że mamy w sobie ukryte talenty i siłę, aby pokonać wszelkie trudności i przeszkody. Z odpowiednim wsparciem sukces życiowy i szczęście mogą być nie tylko marzeniem, ale także konkretnym celem, możliwym do osiągnięcia. Jestem psycholożką o dużej dozie empatii i wrażliwości wobec potrzeb moich klientów. Współpracuję z fundacją feministyczną i jestem zwolenniczką gentle parenting. Pomagam osobom dorosłym, dzieciom i młodym rodzicom odnaleźć siebie w nowych rolach i w nauce budowania zdrowych relacji poprzez artykułowanie własnych potrzeb i empatię. Mam doświadczenie w pracy z ludźmi różnych religii i narodowości. Podchodzę indywidualnie do każdego klienta i poddaję moją pracę regularnej superwizji.
Używam technik arteterapii, czyli terapii za pomocą sztuk pięknych (rysowanie, wizualizacja stanów psychicznych, lepienie, muzyka, terapia piaskiem). Techniki te pomagają uzyskać stan równowagi psychicznej po traumatycznych przeżyciach. Ukończyłam Uniwersytet Narodowy we Lwowie i certyfikowane szkolenia z różnych dziedzin arteterapii. Prowadzę warsztaty psychologiczne dla dzieci i dorosłych oraz występuję jako spiker na międzynarodowym festiwalu arteterapeutycznym.

Pracuję z klientami mającymi następujące problemy/trudności:
– lęki, ataki paniki, fobie
– zaburzenia adaptacyjne, trudności związane ze zmianami w życiu (szkoły, pracy, związku, miejsca zamieszkania), apatia
– relacje rodzic-dziecko
– mediacja par
– kryzysy życiowe (u dzieci i dorosłych)
– wątpliwości związane z samoidentyfikacją, przynależnością do lgbt+
– niska samoocena i niskie poczucie własnej wartości
– poradnictwo zawodowe

Pracuję w trzech językach: polskim, angielskim i ukraińskim.

aleksandra charczuk - Aleksandra Charczuk

Aleksandra Charczuk

W pracy staram się z empatią oraz uwagą słuchać drugiej osoby, bez poczucia że jest ona oceniana. Ważna jest dla mnie relacja oparta na poczuciu bezpieczeństwa i wzajemnym szacunku. Wszystko po to, aby pomóc każdemu jak najbardziej efektywnie.

Z wykształcenia jestem psychologiem (specjalność kliniczna) oraz przyszłym psychotraumatologiem. W niedalekiej przyszłości mam zamiar rozpocząć 4-letnią szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Doświadczenie zdobywałam podczas praktyk (oraz późniejszej pracy zawodowej) w Szpitalu Rehabilitacyjnym, na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej. Odbyłam także staż w firmie WeTalk, zajmującej się pomocą psychologiczną online. Pracuję również jako psycholog w prywatnym gabinecie psychologicznym.

pastor - Marcin Liberacki

Marcin Liberacki

Ukończyłem Chrześcijańską Akademię Teologiczną w Warszawie oraz studia podyplomowe w zakresie mediacji na wydziale prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kompetencje psychoterapeutyczne rozwijam podczas Całościowego Czteroletniego Kursu Psychoterapii w nurcie integratywnym akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, którego jestem członkiem.
Techniki pracy opieram na podejściu integracyjnym, które daje olbrzymie możliwości dopasowania metod pracy do konkretnego problemu i znalezienie odpowiedniej drogi terapeutycznej dla każdego indywidualnie. W mojej pracy terapeutycznej ogromne znaczenie ma budowanie relacji z drugim człowiekiem, tworzenie atmosfery wsparcia i zrozumienia oraz świadomości własnych doświadczeń.
W pracy z pacjentem najważniejsze są dla mnie profesjonalizm oraz stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której będę mógł podejść do każdej osoby indywidualnie.

Dorota Szczepanska Zaluska - Dorota Szczepańska-Załuska

Dorota Szczepańska-Załuska

Jestem magistrem socjologii w zakresie służb socjalnych, psychoterapeutą systemowym w trakcie szkolenia w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu, którego jestem również członkiem nadzwyczajnym.
Jestem certyfikowanym trenerem treningu zastępowania agresji ART, posiadam międzynarodowe kwalifikacje trenerskie, upoważniające mnie do pracy z rodzinami, grupami i w kontakcie indywidualnym. Ukończyłam szkolenie dla prowadzących program korekcyjno-edukacyjny dla sprawców przemocy w rodzinie według modelu Duluth.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez liczne kursy, szkolenia, konferencje, doskonalące w zawodzie psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, pracowałam m.in. w charakterze zawodowego kuratora sądowego, pracownika socjalnego, terapeuty w Domu Dziecka, terapeuty środowiskowego w Poradni Psychologicznej dla dzieci i młodzieży, a także byłam konsultantem w Zespole Interdyscyplinarnym ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Moja oferta psychoterapeutyczna – skierowana jest do osób dorosłych chcących poprawić jakość swojego życia oraz wziąć w pełni odpowiedzialność za swoje życie. Terapia systemowa oferuje efektywną formę pomocy w zakresie różnych przykrych  doświadczeń życiowych.
Prowadzę również pomoc terapeutyczną on-line, która jest genialnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pracować w zaciszu swoich domów.

332712325 6832091036806463 6300683103771822497 n1 - Magdalena Tarabichi

Magdalena Tarabichi

Ukończyłam psychologię (specjalność kliniczna) w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, poradnictwo pedagogiczne w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, jak również filologię germańską na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia terapeutycznego posiadającego akredytację PTP celem certyfikacji jako psychoterapeuta.

Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej rozpoczęłam od pracy w Ośrodku Profilaktyki środowiskowej we Wrocławiu, następnie kontynuowałam w Poradni Rodzinnej, pracując jednocześnie środowisku biznesowym jako psycholog.

W pracy zawodowej zajmuje się diagnozą, poradnictwem psychologicznym i psychoterapią osób dorosłych.

W psychoterapii stosuję podejście integracyjne, w celu dobrania najwłaściwszej formy pomocy Klientowi. Pracuję pod stałą superwizją.

W relacji terapeutycznej zależy mi na wzajemnym szacunku, zaufaniu i szczerości.

Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i przestrzegam zasad kodeksu etyki zawodowej psychologa PTP.