Czesław Nierzwicki

Dobry Coach Trener personalny Praktyk biznesu Wrocław Czesław Nierzwicki

Jestem coachem w trakcie certyfikacji, absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (program MBA). Ukończyłem również trzy poziomy edukacji w CoachWise: Essential, Advanced oraz Equipped. Brałem udział w szkoleniach organizowanych przez Harvard Business Review Polska, między innymi: Management I, Management II, ICAN Total Selling, The Strategic Leadership Academy, Elite Sales Program, Elite Leadership Program. Jestem praktykiem biznesu, członkiem zarządu dużej firmy korporacyjnej, specjalizuję się w zarządzaniu sprzedażą.

Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, moją największą pasją jest budowanie dobrych relacji z ludźmi. Ich jakość ma ogromne znaczenie w kreowaniu prawdziwych liderów i zwycięskich zespołów, dlatego to na nich koncentrują się przeprowadzane przeze mnie szkolenia.

Uważam, że coaching to fascynująca przygoda w odkrywaniu własnego potencjału i jego niewyobrażalnej siły. Zapraszam do niej każdego, komu zależy na rozwoju osobistym i zawodowym, realizacji marzeń i celów oraz wprowadzeniu trwałych i skutecznych zmian.

Zachęcamy do kontaktu!

Specjaliści z Wrocławia