Marzenna Dąbrowska

Marzena Dabrowska  scaled

Jestem psychologiem, terapeutą EMDR i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji, pracującym w nurcie Psychoterapii Pozytywnej, akredytowanej przez europejskie i światowe organizacje zrzeszające szkoły psychoterapii, m.in. European Wide Accrediting Organization (EWAO), Europejskie Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP), Międzynarodową Federację Psychoterapii (IFP), oraz Światową Radę Psychoterapii (WCP).

Należę do stowarzyszenia World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Stosowanej oraz Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.
Swoją pracę poddaję stałej superwizji we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.
W czasie sesji korzystam z metod i narzędzi terapii EMDR, przypowieści, metafor, kart terapeutycznych, treningu relaksacyjnego, Mindfulness, elementów terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT, metod TSR.

Psychologia i pomoc psychologiczna zawsze była w centrum moich zainteresowań. W pracy z Klientem przestrzegam zasad dyskrecji, etyki i szacunku do Niego i Jego wewnętrznego świata. Pragnę Mu towarzyszyć w niezwykłej przygodzie, jaką jest zmiana, by uczynił swoje życie bardziej satysfakcjonującym.

Nossrat Peseschkian (twórca Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej) powiedział: „Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś nigdy wcześniej, musisz zrobić coś, czego nie robiłeś dotychczas”.

Może teraz jest Twój czas, by coś zmienić?

Zapraszam do kontaktu, pary, młodzież i dorosłych, którzy doświadczyli traumy i trudnych przeżyć, cierpią z powodu wspomnień, potrzebują wsparcia, motywacji, szukają rozwiązań konfliktów wewnętrznych i interpersonalnych, mają obniżony nastrój oraz są w kryzysie, wynikającym z trudnych doświadczeń.

 

Specjaliści z Gdańska