Marzenna Dąbrowska

Marzena Dabrowska  scaled

Jestem psychologiem, absolwentką psychologii klinicznej i zdrowia na SWPS Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym w Sopocie oraz psychoterapeutą. Ukończyłam I i II stopień  Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i inne tematyczne formy szkoleń we wspomnianym nurcie. Obecnie  jestem w trakcie zdobywania uprawnień certyfikowanego Psychoterapeuty Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej.

Swój warsztat pracy  doskonalę biorąc udział w seminariach, konferencjach naukowych oraz dodatkowych szkoleniach organizowanych przez specjalistów innych modeli terapeutycznych. Swoją pracę poddaję superwizji. Psychologia i pomoc psychologiczna zawsze była w centrum moich zainteresowań. W pracy z Klientem przestrzegam zasad dyskrecji, etyki i szacunku do Niego i Jego wewnętrznego świata. Pragnę Mu towarzyszyć w niezwykłej przygodzie, jaką jest zmiana, by uczynił swoje życie bardziej satysfakcjonującym.

Nossrat Peseschkian (twórca Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej) powiedział: „Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś nigdy wcześniej, musisz zrobić coś, czego nie robiłeś dotychczas”. Może teraz  jest Twój czas, by coś zmienić?

Zapraszam do kontaktu młodzież i dorosłych, którzy potrzebują wsparcia, motywacji, szukają rozwiązań konfliktów wewnętrznych i interpersonalnych, mają obniżony nastrój oraz są w kryzysie, wynikającym z trudnych doświadczeń i przeżyć.

Specjaliści z Gdańska