Magdalena Mendyk-Przybyła

Dobry Psycholog Psychoterapeuta Wrocław Magdalena Mendyk-Przybyła

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentką psychologii w WSFiZ w Warszawie, obecnie w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Dotychczasowe doświadczenie zdobyłam w pracy z dziećmi i rodzicami we wrocławskich placówkach oświatowych, współpracując z niepublicznymi poradniami oraz realizując staż na Oddziałach Psychiatrycznych Stacjonarnym i Dziennym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego. Regularnie uczestniczę w szkoleniach i kursach, poszerzając swoją wiedzę oraz rozwijając umiejętności pracy z pacjentem.

W ENSO prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych zmagających się z różnego rodzaju trudnościami, takimi jak: depresja, lęki, fobie, problemy emocjonalne, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, trudności szkolne, zaburzenia opozycyjno-buntownicze, zaburzenia odżywiania, oraz z osobami w kryzysie (rozwód, kryzysy rozwojowe, doświadczenia traumatyczne). Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, ale metody dobieram do indywidualnych potrzeb.

W pracy psychologa bardzo dużą wagę przykładam do dobrej relacji z pacjentem, która ma przyczynić się do dokonania zmiany, poprawy jakości życia i osiągnięcia osobistych celów.

Zachęcamy do kontaktu!

Specjaliści z Wrocławia