Magda Bogiel

magda bogiel - Magda Bogiel

Jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie psychodynamicznym  i terapeutką Brainspotting. Pracuję z dorosłymi,dziećmi i młodzieżą w obszarach traumy, zaburzeń osobowości, depresji i lęku, poszukując wspólnie z klientami rozwiązań ich unikalnych problemów.
 Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych w Gdańsku na kierunku Filozofia, ukończyłam podyplomowo pedagogikę na UG i Psychologię Kliniczną na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym,  rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyłam kursy Brainspotting, Brainspotting Kids oraz –  certyfikowane przez MEN – Dietetykę i Psychodietetykę. 
 Oferuję 2 formy terapii – dla dorosłych, dzieci i młodzieży  krótkoterminową  terapię zorientowaną na rezultat dzięki wykorzystaniu metody Brainspotting  –  https://brainspotting.pl/ (terapia traumy, PTSD, redukcja kompulsji , praca z lękiem, smutkiem i złością) oraz dla dorosłych – długoterminową terapię psychodynamiczną , skierowaną na pracę z głębszymi strukturami osobowości. 
   Pracuję pod stałą superwizją, w zgodzie z etyką zawodową i w trosce o dobro klienta. Nieustannie aktualizuję i rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i kursach. 
Porozmawiajmy – zmiana zaczyna się od pierwszego kroku

Specjaliści z Gdańska