Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie 4-letniego szkolenia z
psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych (kurs całościowy posiada
atestację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i rekomendację Polskiego
Towarzystwa Psychologicznego). Studia magisterskie z psychologii ukończyłam
na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracuję pod stałą superwizją.
Specjalizuję się w terapii par i rodzin. Pracuję w nurcie systemowym –
przyglądamy się problemowi razem, z wielu stron. W swojej pracy koncentruję
się na relacjach i interakcjach między osobami, pomagając znaleźć rozwiązania,
które zrealizują wspólnie ustalony na konsultacjach cel terapii.
Pomagam parom/rodzinom, które:
• przeżywają kryzys lub konflikt
• zmagają się z trudnościami wychowawczymi
• chcą poprawić komunikację oraz odbudować więź.
Ramy czasowe terapii ustalamy wspólnie na wstępnych konsultacjach, zależnie
od zgłaszanych trudności. W przypadku terapii rodzinnej na pierwsze spotkanie
konsultacyjne zapraszam obojga rodziców.
Wierzę, że każda para i każda rodzina ma w sobie zasoby, aby wyjść z kryzysu,
czasem potrzebuje tylko kogoś, kto pomoże je odkryć.
