Katarzyna Szuster-Smolińska

Dobry Psycholog Wrocław Katarzyna Szuster-Smolińska

Jestem psychologiem klinicznym z 25-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentem dorosłym. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim, praktykowałam w Ośrodku Neuropsychiatrii Dziecięcej oraz w Poradni Deficytu Poznawczego we Wrocławiu. Od 2005 roku jestem zatrudniona jako psycholog kliniczny w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego na oddziale stacjonarnym. Odbyłam liczne praktyki i staże. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach.

W ENSO zajmuję się terapią psychologiczną i interwencją kryzysową osób dorosłych zmagających się zaburzeniami nastroju (depresja, zaburzenia afektywne dwubiegunowe), schizofrenią, zaburzeniami osobowości, a także stresem oraz trudnościami w relacjach.

Prowadzę także konsultacje i poradnictwo dla rodzin osób z zaburzeniami psychicznymi oraz dla rodzin/opiekunów osób z zaburzeniami pamięci, zarówno na poziomie łagodnych zaburzeń pamięci, jak i klasyfikowanych jako proces otępienny. Dokonuję również diagnozy psychologicznej, w szczególności diagnostyki funkcji poznawczych u osób z uszkodzeniami mózgu.

W wykonywanej pracy staram się wykorzystywać zgromadzone doświadczenie i wiedzę
w najlepszym interesie dla pacjenta zmagającego się z trudnościami natury psychologicznej.

Specjaliści z Wrocławia