Katarzyna Szuba

Dobry Psychoterapeuta terapii uzależnień Wrocław Katarzyna Szuba

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą terapii uzależnień PARPA (1469) oraz psychoterapeutą w procesie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika Specjalna oraz Czteroletni Całościowy Kurs Psychoterapii organizowany przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu na Całodobowym Oddziale Terapii Uzależnień. Pracę kontynuuję w Centrum Neurologiczno-Psychiatrycznym Neuromed we Wrocławiu, gdzie koordynuję program współfinansowany ze środków Ministerstwa Zdrowia.

W ENSO pracuję z pacjentem uzależnionym, współuzależnionym, wychowywanym w rodzinie z problemem uzależnienia, jak również zmagającym się z zaburzeniami osobowości. Oddziaływania terapeutyczne każdorazowo dostosowuję do potrzeb moich pacjentów. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W mojej pracy najbardziej cenię możliwość spotkania z drugim człowiekiem i towarzyszenie mu w odkrywaniu siebie. Jestem przekonana, że psychoterapia jest skutecznym narzędziem do niesienia pomocy w cierpieniu, pomaga zrozumieć własne decyzje i wybory oraz ułatwia wprowadzenie zmian służących rozwojowi.

Specjaliści z Wrocławia