Julia Hurniević

Julia Hurnievic

Jestem psychologiem rozwojowym i wychowawczym oraz psychoterapeutką Gestalt. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Prowadzę konsultacje, poradnictwo psychologiczne, psychoterapię młodzieży, osób dorosłych oraz par zarówno w formie stacjonarnej jak i online.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi podczas stażowania w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii w Warszawie. Od trzech lat prowadzę procesy psychoterapeutyczne indywidualne oraz par. Nieustannie dbam o swój rozwój zawodowy biorąc udział w licznych konferencjach, szkoleniach i warsztatach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Terapia Gestalt jest dla każdego, kto szuka rozwoju i odpowiedzi na trudne, lecz ważne dla siebie pytania dotyczące swoich przekonań, potrzeb, doświadczeń.  Dla każdego, kto chcę się przyjrzeć swoim relacjom z innymi lub uporać się z traumatycznymi wydarzeniami swojego życia. Jest polecana osobom chorującym na depresję, fobie, zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania i inne.

Specjaliści z Wrocławia