Anna Szreder

Dobry Psycholog Gdańsk Anna Szreder

Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam również studia podyplomowe – Pomoc Psychologiczna w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Kurs Podstawowy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

W ENSO prowadzę konsultacje psychologiczne w dwóch obszarach:

  • Seksuologia – wspieram osoby, które borykają się z problemami natury seksuologicznej, między innymi: spadek lub utrata potrzeb seksualnych, ból podczas stosunku, zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, trudności z akceptacją orientacji seksualnej, opieka psychologiczna w okresie ciąży i/lub po porodzie, rozwój seksualny dzieci i młodzieży.
  • Rodzicielstwo – korzystając z filozofii Rodzicielstwa Bliskości, pomagam rodzicom w trudnych sytuacjach wychowawczych. Wspieram ich w lepszym rozumieniu potrzeb i wyzwań rozwojowych stojących za zachowaniem ich dzieci, a także pomagam rodzicom w lepszym rozumieniu siebie oraz troszczeniu się zaspokajanie własnych potrzeb.

W mojej pracy najbardziej cenię sobie kontakt z drugą osobą i towarzyszenie jej w budowaniu rozwiązań.

Zachęcamy do kontaktu!

Specjaliści z Gdańska