Agata Kądziela

Jestem absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS na kierunku psychologia ze specjalnością kliniczną i psychoterapeutką w trakcie akredytowanego szkolenia w Dolnośląskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Pracuję z osobami dorosłymi.
Doświadczenie zdobywałam w ramach praktyk na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Młodzieży w Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed”, a także w Środowiskowych Domach Samopomocy: „Opieka i Troska” oraz „DolSAR ART”.
Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej a swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję również w języku angielskim.

Psychoterapia psychoanalityczna opiera się na założeniach psychoanalizy. Uznaje istnienie nieświadomości i jej wpływ na bieżące życie pacjenta. Leczenie odbywa się poprzez mogące zaistnieć w relacji terapeutycznej integrowanie przeszłych doświadczeń pacjenta z obecną sytuacją, rozpoznawanie konfliktów i trudności emocjonalnych, co umożliwia zmianę zarówno w świecie wewnętrznym pacjenta jak i w codziennym życiu. Jako terapeutka staram się towarzyszyć pacjentowi w procesie poznawania i coraz lepszego rozumieniu siebie.

Więcej o metodzie: https://www.odoptpp.pl/metoda.html

Specjaliści z Wrocławia